لاغری و تناسب اندام را با مرکز زیبایی شیراز تجربه کنید

لاغری و تناسب اندام و یا به عبارتی دیگر زیبا و خوش اندام بودن آرزو و آمال تمامی ما انسان‌ها است. لاغری و تناسب اندام و داشتن اندامی مناسب، تنها به خودمان و روش تغذیه‌ بستگی دارد. به عنوان مثال اگر شما بیاموزید که در یک زمان مشخصی به بدن خود غذا برسانید، نه تنها مدام احساس گرسنگی نخواهید کرد. بلکه یکی از راه های لاغری را هم یاد میگیرید. بدن هر انسانی با توجه به عادت های خوب و بدش، شکل می‌گیرد.

خدمات لاغری و تناسب اندام شیراز بیوتی

مرکز زیبایی شیراز با یک دهه تجربه در امر تناسب اندام ، لاغری، لیزر ،طب سوزنی،رژیم درمانی و با استفاده از جدیدترین دستگاههای لاغری موضعی و لیزر ونیز با تکیه بر دقت و پشتکار پرسنلی باتجربه ،در خدمت شما شهروند عزیز میباشد. تجربه خوب مراجعین ما سرمایه و دلخوشی ماست. محیطی آرام و صمیمی در انتظار شما دوست عزیز است .


کویتیشن

دستگاه کویتیشن که با نام های اولتراسوند کویتیشن یا اولتراسونیک کویتیشن نیز شناخته می شود. یکی از جدیدترین روش های کانتورینگ بدن و لاغری موضعی است. دستگاه اولتراسونیک کویتیشن یک روش با تهاجم کم و جایگزین لیپوساکشن است.


بیشتر


لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی برای کاهش سایز است و برای کاهش وزن راه حل مناسبی نیست.استفاده ازاین روش برای از بین بردن چربی‌هایی با مقدار زیاد دربدن اصلا توصیه نمی‌شود، اما با این روش، حجم زیادی از چربی‌ها در یک جلسه تخلیه می‌شوند و نیاز به بیهوشی ندارد.


بیشتر


کرایولیپولیز

کرایولیپولیز روشی غیر‌تهاجمی است که می‌تواند جایگزینی ایده آل برای روش‌های تهاجمی کاهش چربی ازقبیل لیپوساکشن باشد چراکه بعداز کرایولیپولیز نیازی به دوران نقاهت نخواهید داشت.لیپوساکشن از جمله جراحی‌های زیبایی درحال افزایش است.برای مشاوره در این موردباما تماس بگیرید.


بیشتر


لیزر لاغری

لیزر لاغری استرابری که تاییدیه  FDA  نیز دارد هر ساله به آب کردن چربی میلیون ها فرد در سراسر دنیا کمک می کند . افرادی که به روش های جراحی و لیپوساکشن علاقه ای ندارند ،  می توانند از لاغری با لیزر کم توان  استرابری  بهره ببرند . متقاضیان معمولا از همان جلسات اول تغییر را در خود احساس می کنند .


بیشتر

خدمات ما

خدمات ما

ما درمرکز زیبایی شیراز کلیه خدمات زیبایی اهم از خدمات پزشکی، خدمات درمانی و خدمات آرایشی را ارائه میدهیم .


جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی

وقتی بیماران از بازوهای خود ناراضی و ناراحت هستند، معمولا دو موضوع را بیان می کنند: اول آنکه پوست و چربی اضافی بازویشان آویزان و بد حالت است و دیگر اینکه بازویشان بسیار بزرگ است. بسیاری از بانوان اظهار می دارند که پوشیدن بلوزهای بدون آستین در جمع برای آنها بسیار ناراحت کننده بوده و پیدا کردن لباسی مناسب به دلیل بزرگ بودن بازویشان سخت است و اغلب آنها مجبورند لباسی بزرگتر از سایز خود را بخرند. اگر موارد گفته شده، جزو نگرانی های شما نیز هست، شما بهتر است جراحی زیبایی بازو را انجام دهید.


بیشترمینوابدومینوپلاستی

یکی از قدرتمندترین اعمال جراحی که سبب سفت کردن، تغییر شکل و بازگرداندن شکم(شل و افتاده) به حالت اولیه خود می شود.یکی از مهم ترین اعمال جراحی ترمیمی (تغییر شکل دهنده) برای بدن شما آبدومینوپلاستی (تامی تاک) است که به منظور دستیابی به یک شکم لاغرتر، مسطح تر ( صاف تر)، سفت تر( بدون شلی و افتادگی) و بدون هرگونه خطوط استریا (خطوطی که در اثر کشیده شدن پوست بر روی آن ایجاد میشود) انجام می شود.اساس کار در این جراحی ،تغییر در مولفه هایی است که به طور مستقیم بر ظاهر شکم اثر می گذارند


بیشترلاغری با لیزر

لیزر Strawberry ، به منظور لاغری موضعی طراحی شده و بر خلاف روش های دیگر از جمله لیپوساکشن، این نوع لیزر با استفاده از یک روش غیر جراحی که کاملا بدون درد و عوارض است، چربی ها را آب می کند.لیزر لاغری استرابری که تاییدیه FDA نیز دارد هر ساله به آب کردن چربی میلیون ها فرد در سراسر دنیا کمک می کند. افرادی که به روش های جراحی و لیپوساکشن علاقه ای ندارند، می توانند از لاغری با لیزر کم توان استرابری بهره ببرند. متقاضیان معمولا از همان جلسات اول تغییر را در خود احساس می کنند.


بیشتر
کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یا درمان با کربن دی اکسید یک روش بدون جراحی برای درمان سلولیت، سیاهی زیر چشم و ترک پوست است. افرادی که با این روش درمان می شوند دچار بهبود در گردش خون، کشش و الاستیک پوست و بهبود چروک های عمیق می شوند. هم چنین این روش سبب اصلاح کلاژن و نابودی چربی های انباشته شده می شود.به علاوه این روش می تواند سبب کاهش حلقه دور چشم به وسیله افزایش خونرسانی شود. هم چنین بعضی پزشکان از این روش برای درمان آلوپسیایی که به علت عدم خونرسانی ایجاد می شود، آرتریت، سندروم رینود و اختلالات نعوذ نیز استفاده می کنند.


بیشترجراحی زیبایی پایین تنه

جراحی زیبایی پایین تنه به منظور فرم دهی و رفع شلی پوست شکم و زیر شکم، قسمت خارجی ران ها، باسن و به طور کلی قسمت هایی که در اثر کاهش وزن شدی دچار شلی و افتادگی شده اند، طراحی شده است. در سال اخیر این جراحی علاوه بر بیمارانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند و کاهش وزن شدید داشته اند، برای بیمارانی که درجات پایین تر کاهش وزن را داشته اند اما نسبت به شلی آن نواحی نگرانند نیز استراتژی موفق بوده است.اما به هرحال این جراحی، در فرم دهی و اصلاح بد شکلی نواحی پایین تنه، به عنوان یک جراحی قدرتمند شناخته شده است.


بیشترجراحی زیبایی لیفت ران

شلی و افتادگی پوست بیشتر در قسمت داخلی ران ها اتفاق می افتد که می تواند با این عمل جراحی اصلاح شود. شل شدگی و افتادگی پوست داخل ران ها به دلیل کاهش خاصیت الاستیسیته پوست به دنبال کاهش / افزایش وزن ، افزایش سن، قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید و ژنتیک فرد اتفاق می افتددکتر نداف شما را در تصمیم گیری برای اینکه آیا این عمل را باید انجام دهید یا خیر، راهنمایی میکند. 2 تکنیک مختلف در جراحی لیفت ران وجود دارد.شل شدگی و افتادگی قسمت خارجی ران کم تر شایع است و معمولا در نتیجه افزایش وزنی که به دنبال یک کاهش وزن ایجاد می شود.


بیشتر