لیزر درمانی در شیراز بیوتی

لیزر در واقع یک نوع نور است. یک اشعه پرانرژی‌ای که می‌تواند انرژی خود را به‌طور کاملاً انتخاب‌شده به بافت‌های موردنظر جهت درمان منتقل کند. لیزرها در حقیقت دارای ماده‌ای می‌باشند که نور را تولید و از طرفی در طیف موردنظر تقویت می‌کند. دو آینه در داخل دستگاه و پروب آن موجب منعکس شدن و رفت‌وبرگشت نور ایجاد شده از درون این منبع می‌شوند. در نتیجه آن، اشعه‌هایی با نوری قوی و موازی تولید می‌شود. این اشعه‌ها مجموعه‌ای از یک یا چند رنگ خالص می‌باشند.

خدمات لیزر درمانی شیراز بیوتیعلم درماتولوژي در عصر حاضر به تكنولوژي هاي پيشرفته‌اي درزمينه ليزر دست‌يافته كه در حل مشكلات پوستي بسيار مؤثر بوده است. امروزه ليزرها براي درمان و همچنين براي زيبايي چهره و بدن استفاده مي‌شوند.


درمان جوش‌هاي فعال

در بررسی دیگری که بیماران 5 جلسه لیزر به فاصله 2 هفته داشتند، بهبود حدود 70 درصد را در ضایعات التهابی و غیرالتهابی جوش صورت گزارش کرده‌اند. از طرف دیگر لیزر IPL در درمان قرمزی بعد از درمان جوش نیز بسیار موثر است. برای از بین بردن قرمزی بعد از آکنه شاید یک جلسه IPL نیز کافی باشد.


بیشتر


پاك كردن تاتو (خالكوبي)

بهترین دستگاه لیزربرای پاک کردن خال کوبی و تاتو،لیزرهای Q-switchedهستند.عبارت Q-switchedاسم یک دستگاه یا تکنولوژی خاص نیست؛بلکه نشان‌دهنده‌ی یک قابلیت در دستگاه لیزراست.دستگاه‌هایی که به قابلیت Q-switched مجهز هستند،می‌توانند یک پالس لیزری قدرتمند را به یکباره به پوست بفرستند.


بیشتر


جوان‌سازي وكاهش چين‌وچروك

ازحدود٢٥سالگى، اولین نشانه‌هاى پیری (Aging) در پوست شروع به ظاهرشدن می‌کند،تیرگى و کدورت پوست افزایش مى‌یابد و کم کم خطوط ریز و سپس چین وچروک ‌هاى عمیق ایجاد مى‌شود، استحکام و سفتى پوست کم مى‌شود و خاصیت کشسانی (الاستیسیته) پوست کاهش مى‌یابد.


بیشتر


جوان سازي با ليزر FOTONA 4D

جوانسازی با فوتونا در شیراز ،‌ جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش برای جوانسازی، لیفت طبیعی و سفت کردن پوست صورت بدون نیاز به جراحی و بیهوشی است. هم خانم‌ها و هم آقایانی که به دنبال پوستی با ظاهر جوان‌تر هستند، می‌توانند از این روش جوانسازی استفاده کنند برای انجام این کار در سایت شیراز بیوتی اقدام به رزرو نوبت کنید.


بیشتر

خدمات ما

خدمات ما

ما درمرکز زیبایی شیراز کلیه خدمات زیبایی اهم از خدمات پزشکی، خدمات درمانی و خدمات آرایشی را ارائه میدهیم .


لیزر درمانی زانو

در لیزر درمانی که از لیزر کلاس 3 و 4 استفاده می‌شود که برای مدت کوتاهی روی زانو و قسمت دردناک آن تابانده می‌شود.  لیزرها بر اساس شدت و دمای پرتو نوری که دارند دسته‌بندی می‌شوند. لیزر درمانی برای انجام عمل‌های جراحی به کار برده می‌شوند و کاربردهای دیگری نیز دارند در حالی که لیزر درمانی با طول موج‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در برخی موارد نیز به بافت‌های عمقی‌تر بدن نفوذ می‌کند. از آنجا که پوست نمی‌تواند این اندازه از نور را جذب کند باید پزشک یا تکنسین از کلاسی از لیزر استفاده کنند که در عمق متناسب با منشأ درد نفوذ کند


بیشترلیزر درمانی دیسک کمر

فتق دردناک دیسک کمر زمانی اتفاق می‌افتد که لایه‌ی فیبروز پوشاننده‌ی آن، به هسته‌ی دیسک اجازه‌ی پیشروی در خود را داده (بیرون‌زدگی دیسک) و باعث فشار آمدن به ریشه‌های عصبی مجاور می‌گردد.در دیسک‌های بالغ شده، رگ‌های خونی تنها به لایه‌های خارجی پوشش دیسک خون‌رسانی می‌کنند. غلظت پایین اکسیژن در هسته‌ی دیسک منجر به تنفس بی‌هوازی در این ناحیه شده و با تولید اسید‌لاکتیک، فضای این محیط اسیدی می‌شود. این کمبود در نقل و انتقالات متابولیسمی، باعث محدودیت در چگالی و فعالیت متابولیک سلول‌های هسته‌ی دیسک می‌شود.


بیشترلیزر درمانی گردن | شانه | لگن

خيلي از کنترا انديکاسيونهاي ليزر درماني غير تهاجمي هنوز هم در مقالات به چشم ميخورند. بهر حال بعضي از آنها که ذکر مي شوند کاملا بي استفاده اند و هرگز اثبات نشده اند و ذکر مداوم آنها بخاطر اين است که مؤلفان بدون بررسي اعتبار آنها از همديگر نقل قول مينمايند.بنا براين اشتباهات متعددي ميتواند رخ دهدو خيلي از ليزر درمانگران که آموزش مؤثر و سودمندي بر اساس اصول اوليه ليزر در پزشکي نداشته اند نه تنها از کاربرد ليزر درماني در انديکاسيونها خودداري ميکنند بلکه بيشتر اوقات به بيمارانشان توصيه ميکنند علي رغم فوايد ليزرهاي درماني از انجام آن خودداري نمايند.


بیشتر
لزر درمانی واریس

درمان رگ ها و عروق واریس با لیزر روشی است که از فناوری لیزر برای درمان بیماری‌ها یا مشکلات مربوط به عروق و رگ‌ها یا برای اهداف پزشکی یا زیبایی یا هر دو استفاده می‌کند. گاهی اوقات، رگ‌ها متورم می‌شوند و منجر به ایجاد رگ‌های واریسی می‌شوند که بیشتر در ران یا ساق پا مشاهده می‌شود.اگرچه گزینه‌های جراحی برای درمان واریس در دسترس است، اما بیشتر مردم مایل به انجام عمل جراحی برای یک بیماری که زندگی آن‌ها را تهدید نمی‌کند، نیستند. از این رو نیاز به گزینه های درمانی می‌باشد که کمتر تهاجمی است. اینجاست که درمان رگ ها و عروق واریس با لیزر وارد می‌شود.


بیشترلیزر درمانی جای زخم،بخیه و سوختگی

اما در بعضی از مواقع عمق جراحت و آسیب دیدگی زیاد می باشد و اسکار ناشی از آن به راحتی بهبود نمی‌یابد؛ و ممکن است پوست در آن ناحیه در معرض دید بوده و در زیبایی تاثیر منفی بگذارد. برای از بین بردن اسکار ناشی از زخم، جای بخیه و سوختگی، روشهای درمانی متفاوتی وجود دارد. البته انتخاب نوع درمان توسط پزشک متخصص پوست، بسته به نوع و محل ضایعه و شدت جراحات انجام می‌شود. در ارتباط با سوختگی‌ها، نکته مهم در انتخاب روش درمان، درجه سوختگی و گرید آن است؛ به این جهت که سوختگی‌های مختلف تاثیرات متفاوتی از نظر عمق جراحت وارده روی پوست دارند.


بیشترلیزر درمانی میگرن

میگرن سردردی است پریودیک، معمولاً یکطرفه و ضرباندار با زمینه خانوادگی که از هنگام کودکی، نوجوانی یا اوایل میان سالی ( 80 % قبل از 30 سالگی) آغاز میشود و در میان خانم ها شیوع بیشتری دارد.میزان سردرد از خفیف تا شدید بوده و ممکن است با نشانه هایی مانند: گریز از نور، گریز از صدا، تهوع و استفراغ همراه باشد. بدلیل شیوع بیشتر بین سنین 25 تا 55 که سنین حداکثر فعالیت و بهره وری است، این بیماری هر ساله هزینه سنگینی بر جوامع مختلف و زندگی اجتماعی فرد تحمیل می کند.ما درمرکز زیبایی شیراز با لیزر درمانی میگرن به مداوای این درد میپردازیم.


بیشتر